Kolejna porcja wyników z AMP

Przedstawiamy zbiorcze wyniki sekcji Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Warszawskiej, które w ostatnich tygodniach brały udział w Akademickich Mistrzostwach Polski.

 

Jeździectwo – Bez sukcesów na AMP w Jeździectwie. Nasza ekipa wróciła z Katowic zajmując 19 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 6 w UTE.

Kolarstwo górskie – Nasi Kolarze zajęli 2 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz złoto w UTE. Jest to najlepszy wynik tej sekcji od paru lat, gratulujemy. Imprezę organizował AZS Katowice.

Lekka Atletyka – Trzecie miejsce na podium zarówno w klasyfikacji generalnej jak i w UTE zajęła męska sekcja LA na AMP w Łodzi. Żeńska sekcja zajęła miejsce daleko za pierwszą dziesiątką. Organizatorem imprezy był KU AZS Politechniki Łódzkiej.

Tenis – Niestety sekcja tenisa nie awansowała do finału rozgrywek. Żeńska część sekcji była blisko awansu zajmując 4 miejsce (3 pierwsze miejsca dawały awans do finału). AMP odbyły się w Warszawie, organizatorem był KU AZS AWF Warszawa.

Wioślarstwo – Bez sukcesów na AMP w Wioślarstwie. Nasza ekipa zajęła 13 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 5 w kategorii UTE. Organizatorem AMP w Wioślarstwie był KU AZS UKW Bydgoszcz.

Żeglarstwo – Brązowy medal na AMP wywalczyli nasi Żeglarze na AMP w Wilkasach w klasyfikacji generalnej oraz srebrny medal w kategorii UTE. Organizatorem był AZS Warszawa.

 

Cały czas trwają AMP w Piłce Nożnej nasza sekcja awansowała do finału rozgrywek i powalczy o tytuł Akademickiego Mistrza Polski w Lesznie. Za parę dni rozpoczynają się w Gdańsku finały AMP w Siatkówce Plażowej gdzie nasza żeńska para Urszula Wojtach i Monika Chudek także powalczy o medal AMP. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

 

 

Wszystkie wyniki z AMP można sprawdzić na oficjalnej stronie Akademickich Mistrzostw Polski.


« poprzednienastępne »