Bardzo udany start zawodników sekcji Aerobiku Sportowego PW na Mistrzostwach Europy - International European Fitness & HIP HOP UNITE Championships

Szczęście, radość i olbrzymia duma towarzyszyły naszej ekipie podczas MISTRZOSTW EUROPY – INTERNATIONAL EUROPEAN FITNESS & HIP HOP UNITE CHAMPIONSHIPS w Czechach w miejscowości Karlovy Vary.

Rywalizacja, jak przystało na taką rangę zawodów, była na najwyższym, europejskim poziomie. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali POLITECHNIKĘ WARSZAWSKĄ i POLSKĘ rywalizując z najlepszymi zawodnikami Europy, profesjonalnie uprawiającymi tę dyscyplinę: z Czech, Rosji, Belgii, Włoch, Francji, Finlandii, Niemiec, Szwajcarii i Węgier.

 

Start naszych zawodników zaliczamy do bardzo udanych!

- Agnieszka Zalewska (studentka III r. WEiTI) i Darian Furczak (student II r. WIBHiŚ) zajęli V m-ce w kategorii par,

- Patryk Jaworski (student I r. WAiNS) VII m-ce w kategorii solistów.

 


Polska reprezentacja została NAGRODZONA PUCHAREM za stały rozwój i wytrwałość w propagowaniu aerobiku sportowego. Było to dla nich niezwykle miłe i mobilizujące do dalszej ciężkiej pracy WYROŻNIENIE!

Udział w Mistrzostwach Europy był niesamowitym przeżyciem pod każdym względem: sportowym, organizacyjnym, a także atmosfery tam panującej.

Sekcja Aerobiku Sportowego Politechniki Warszawskiej BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE osobom, bez których wsparcia finansowego wyjazd do Czech, na tak prestiżowe zawody w ogóle nie byłby możliwy:

 

- Pani Jolancie Doleckiej - Kierownikowi Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW,

- prof. dr hab. inż. Krzysztofowi Zarembie – Dziekanowi Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW,

- prof. nzw. dr hab. Zbigniewowi Królowi – Dziekanowi Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW,

- prof. nzw. dr. hab. Inż. Krzysztofowi Wojdydze – Dziekanowi Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW,

- KU AZS Politechniki Warszawskiej.


Zawodnicy szczególne podziękowania kierują w stronę trenerki Małgorzaty Rybickiej, za zaangażowanie, upór i pracę, jaką włożyła w przygotowanie ich do zawodów, bez której nie byłoby wszystkich tegorocznych sukcesów.

 

Zachęcamy do śledzenia fanpage’a Sekcji Aerobiku Sportowego PW


« poprzednienastępne »