KU AZS PW Zaprasza na warsztaty HIP-HOP z Filipem Ponikiewiczem

Sekcja aerobiku sportowego Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej na jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i klimatyczne warsztaty taneczne HIP HOP z Filipem PonikiewiczemKIEDY? - już w najbliższą sobotę 25 listopada
GODZINA: 17:30 - 19:00
GDZIE? - sala Riwiera Mała, ul. Waryńskiego 12a
Koordynator/ organizator - Małgorzata Rybicka.
tel. kontaktowy - 501 239 355

WSTĘP WOLNY - dla studentów PW, za okazaniem legitymacji studenckiej lub legitymacji AZS PW
Oczywiście byli i aktualni zawodnicy sekcji aerobiku sportowego PW wchodzą na UŚMIECH!
Inne osoby na zaproszenie Organizatora.FILIP PONIKIEWICZ swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 7 lat od street dance'u. W wieku 11 lat zdobył swój pierwszy tytuł mistrza Polski w Hip Hopie. Najwyższe tytuły na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej zdobywał odtąd niejednokrotnie. Specjalizuje się w różnych stylach tańca ulicznego, takich jak: popping, locking, new age. Brał lekcje u najwybitniejszych postaci świata tanecznego, między innymi u: Lukasa McFarlana, Anan Atoyama, Anny Jujki, Błażeja Górskiego, Piotra Jeznacha, Rafała Roofi Kamińskiego, Pauliny Figińskiej, Michała Piróga, Pawła Zająca. Współpracował z samym choreografem Justina Timberlake oraz Janet Jackson - Marty Kudelka. W 2013 roku wraz z Zespołem Focus Crew zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii modern jazz/ contemporary w Balatonfured na Węgrzech. Od 2014 r. współpracuję ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym biorąc udział w wielu spektaklach muzycznych, spektaklach teatru tańca i musicalach, między innymi w "Miss Saigon School Edition". Tańczył w teledyskach, reklamach i różnego rodzaju produkcjach telewizyjnych, takich jak Taniec z Gwiazdami. Tancerz pełen pasji, energii, pozytywnego nastroju i wiary, że wszystko można osiągnąć, jeżeli się tego bardzo chce.
Jego motto:" Żyć pełnią życia, wytańczyć marzenia".Przygotujcie się na potężną dawkę streetowej energii!
Nałóż luźne spodnie, koszulkę, czapkę z daszkiem, buty i poczuj ten klimat

Fotorelację z wydarzenia zapewni Klub Filmowo-Fotograficzny "Focus", a TV PW uchwyci w swojej kamerze wszystkie Wasze taneczne figury!!!

Do zobaczenia za 6 dni

Nie może Was zabraknąć

Pozdro

 


- Sekcja aerobiku sportowego PW –


« poprzednienastępne »