Worek medali dla AZS PW na Varsoviadzie!

Nasi pierwszoroczniacy nie zawiedli i pokazali się z dobrej strony na 55 Varsoviadzie, która odbyłą się w dniach 10-11 listopada 2018 r. na obiektach warszawskiego AWF-u. Łącznie zdobyli dla naszej uczelni 12 medali ( 3 złote, 4 srebrne, 5 brązowych).

W sportach zespołowych bezkonkurencyjni okazali się siatkarze. Nasze panie zdobyły brązowy medal pokonując zawodniczki z Uniwersytetu 2:1 (8:15;15:6;20:18), a panowie nie dali żadnych szans swoim rywalom wygrywając mecz finałowy z WAT-em 2:0 (16:14; 15:8). Drużyna koszykarzy zdobyła tytuł wicemistrzów ulegając minimalnie rywalom z ALK (25:21).

Nie zawiedli również nasi wioślarze. Trzecie miejsce w biegu mężczyzn wagi lekkiej brąz zdobył Stanisław Dawidziuk, a w wadze normalnej taki sam medal wywalczył Jan Malborski.