AZS PW

26.10.10
Niezwykłe derby już w środę


W środę na hali warszawskiego AWF-u o godz. 17:30 odbędą się derby Warszawy. Polonia 2011 podejmie zespół AZS Politechniki. Mecz zapowiada się niezykle emocjonująco ponieważ klubu współpracują ze sobą.

Trzon zespołu AZS Politechniki tworzą zawodnicy wypożyczeni z Polonii 2011. To właśnie zespół AZS-u prezentujemy się w tym sezonie lepiej. Po sześciu meczach AZS jest jeszcze niepokonany i samodzielnie lideruje w tabeli.

Gorzej sezon rozpoczął zespół Polonii 2011. Młodzi i ambitni zawodnicy wyszarpali do tej pory jedno zwycięst wo. Jednak wygrana po dogrywce na trudnym terenie z AZS Radex Szczecin, pokazuje że utalentowaną młodzież stać na nie jedną niespodziankę.

Młodsi zawodnicy Polonii 2011 z pewnością będą chcieli pokazać kolegom z Politechniki, że potrafią postawić im twarde warunki. Problemu z rozpracowaniem rywali nie będzie. Zawodnicy znają się na wylot, a trener Polonii 2011 Arkadiusz Miłoszewski uczy się tego fachu od trenera AZS Politechniki Mladena Starcevića.

- Nie możemy doczekać się meczu derbowego. Wierze, że mój zespół, mimo mniejszego doświadczenia pokarze charakter  i powalczymy z Politechniką – mówił przed sezonem Miłoszewski.