AZS PW

18.10.10
Piąta wygrana z rzędu

Po niezwykle emocjonującym meczu AZS Politechnika pokonała w Łańcucie zespół Sokoła 75:72 i pozostała niepokonana w lidze.

Po raz kolejny rywale Politechniki postawili od początku meczu bardzo trudne warunki. POdobnie jak w poprzednich meczach decydująca okazała się czwarta kwarta.

Bardzo nerwową koncówkę, w której więcej było błędów i strat, lepiej rozegrali jednak zawodnicy AZS-u. Ważne zbiórki w ataku miał najskuteczniejszy w tym meczu Mateusz Ponitka, a w obronie decydującymi przechwytami popisał się rozgrywający Łukasz Wilczek.

Godpodarze próbowali doprowadzić do dogrywki, jednak rzut ostatniej szansy za trzy nie znalazł drogi do kosza i to Politechnika zainkasowała kolejne ważne dwa punkty.