AZS PW

31.12.11
Politechnika zagra towarzysko

Tuż po Nowym roku KU AZS LSW Warszawa, beniaminek II ligi kobiet, zorganizuje turniej towarzyski. Poza gospodyniami swój przyjazd zapowiedziały Joker Świecie i zespoły ze stolicy i okolic. W imprezie zagrają również siatkarki Imtech AZS Politechniki Warszawskiej.

W II lidze wciąż trwa przerwa świateczno-noworoczna, podczas której zespoły intensywnie przygotowują się w rozgrywkach ligowych do rundy rewanżowej. W dniach 7-8 stycznia na obiektach OSiR-u Dzielnicy Włochy zostanie rozegrany turniej organizowany przez wicelidera grupy trzeciej, KU AZS LSW Warszawa. Poza gospodyniami swój udział zapowiedział jeden z faworytów grupy pierwszej, MUKS Joker Mekro Świecie, oraz AZS AWF UKSW Warszawa, lider Mazowsza w lidze wojewódzkiej - LKS Perła Złotokłos, a także Imtech AZS Politechnika Warszawska. - Moje zawodniczki miały nieco dłuższą przerwę niż inne zespoły, dlatego nie spodziewam się „fajerwerków". Potraktujemy ten turniej jako przetarcie zespołu przed meczem ligowym z AZS AWF oraz sprawdzimy kilka rozwiązań taktycznych. Powalczymy o zwycięstwo, ale w tym przypadku wynik jest sprawą drugorzędną - powiedział trener AZS Politechnika, Robert Strzałkowski.