Wykaz

Zapisy na sekcje odbywają się u trenerów/opiekunów sekcji w dniach i godzinach zajęć sekcji (plan treningów sekcji KU AZS PW).

Zapytania dot. sekcji prosimy kierować na e-mail: j.getlich@azspw.pl

Aerobik Sportowy (kobiet i mężczyzn)
Trener: Małgorzata Rybicka

fitdance@wp.pl

Badminton (kobiet i mężczyzn)
Kierownik: Marek Rupniewski
Trener: Mariusz Pogoń

fhu.ataksport@gmail.com

Brydż Sportowy

Kierownik: Anna Sztyber

sztyber.anna@gmail.com

Ergometr Wioślarski (kobiet i mężczyzn)
Trener: Andrzej Duriasz

andurja@tlen.pl

Jeździectwo (kobiet i mężczyzn)
Kierownik: Justyna Milej

j.milej@azspw.pl

Judo (kobiet i mężczyzn)
Trener: Stanisław Michałowski

stanmich@wp.pl

Kickboxing (kobiet i mężczyzn)
Trener: Krzysztof Kaproń

kriskapron@poczta.onet.pl

Kolarstwo Górskie (kobiet i mężczyzn)
Kierownik: Daniel Rutkowski

danielrutkowski.dr@gmail.com


Koszykówka (kobiet)
Trener: Paweł Cegłowski

oneso@o2.pl; tel.:  503 062 964

Koszykówka (mężczyzn)
Trener: Maciej Kret

maciek_kret@o2.pl

Lekka Atletyka (kobiet i mężczyzn)
Trener: Krzysztof Stanisławski

krzysztofstanislawski@gmail.com

Narciarstwo (kobiet i mężczyzn)
Trener: Agnieszka Sikorska-Szyplińska

a.sikorska@azspw.pl; tel.: 603 200 006

Piłka Nożna, Futsal (mężczyzn)
Trener: Jarosław Charuk

jaroslawcharuk@wp.pl


Piłka Ręczna (kobiet i mężczyzn)
Trener: Zygmunt Piwowarski

zygmunt.p@o2.pl


Piłka Siatkowa (kobiet i mężczyzn)
Trener: Paweł Kozłowski

p.kozlowski5@gazeta.pl

Pływanie (mężczyzn)
Trener: Eugeniusz Markiewicz

Kierownik: Krzysztof Pietrzak - krzpie96@gmail.com

Pływanie (kobiet)

Trener: Robert Sałajczyk - robert.salaj@vp.pl - 606 217 196

Kierownik: Karolina Zapendowska - zapendowska96@gmail.com - 512 257 250

Unihokej (kobiet i mężczyzn)

Kierownik: Marks Vasiljevs - markwasiljew@inbox.lv

Snowboard (kobiet i mężczyzn)
Trener: Agnieszka Sikorska-Szyplińska

a.sikorska@azspw.pl; tel.: 603 200 006

Squash (kobiet i mężczyzn)
Kierownik: Marek Jankowski

Tenis Stołowy (kobiet i mężczyzn)
Kierownik: Adam Dorsz

adamdorsz@wp.pl

Tenis Ziemny (kobiet i mężczyzn)
Trener: Krzysztof Kentla

kentla@gazeta.pl

Trójbój Siłowy (kobiet i mężczyzn)
Trener: Andrzej Stolarski

and.stolarski@gmail.com

Wioślarstwo (kobiet i mężczyzn)
Trener: Andrzej Duriasz

andurja@tlen.pl

Wspinaczka Sportowa (kobiet i mężczyzn)
Kierownik: Agnieszka Kowalczyk

agnieszk.kowalczyk@gmail.com