Strona główna » Aktualności » 4 miejsce szachistów na AMP w Lublinie

4 miejsce szachistów na AMP w Lublinie

W weekend 23-24.02 w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach. ♟️Drużyna Politechniki Warszawskiej zdobyła 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej, jak i generalnej. O włos od medalu.😥 Niestety nie udało się obronić zeszłorocznego wicemistrzostwa na tych zawodach, a marzenie o tytule Akademickich Mistrzów Polski nie zostało jeszcze spełnione. Na pocieszenie uzyskaliśmy brązowy medal wśród uczelni technicznych.🥉 Jedna z naszych zawodniczek – Magdalena Harazińska zdobyła dodatkowo pierwsze miejsce wśród zawodniczek z uczelni technicznych w turnieju indywidualnym. Skład drużyny: Jonasz Baum, Antoni Szustakowski, Michał Koziorowicz, Michał Karpus, Michał Syrkiewicz, Maciej Kamiński, Magdalena Harazińska, Pola Mościcka, dodatkowo w turnieju indywidualnym brał udział dr. Inż. Rafał Łopatka.